ZAŁOŻENIA TERAPEUTYCZNE

Fundament naszej pracy edukacyjno-terapeutycznej stanowi podejście rozwojowe. Oznacza to, że naszym celem jest dostarczanie dziecku doświadczeń z zakresu naturalnego procesu rozwojowego, które mają pomóc mu wyrównać deficyty w tych obszarach funkcjonowania, które uległy zaburzeniu ze względu na autyzm lub inne trudności rozwojowe.

W ramach terapii skupiamy się na wspieraniu umiejętności komunikacyjnych, społecznych i samoobsługowych dziecka. Oferujemy zajęcia ze specjalistami z zakresu psychologii, oligofrenopedagogiki, logopedii, integracji sensorycznej, fizjoterapii.

KONTAKT Z PRZEDSZKOLEM

ul. Kunegundy 16
33-300 Nowy Sącz

biuro@przedszkoleautostop.pl

NASI PARTNERZY

STRONA GŁÓWNA | REKRUTACJA | DOKUMENTY | ZAŁOŻENIA TERAPEUTYCZNE | ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE I DODATKOWE | ORGANIZACJA DNIA strona wykonana przez synerge.pl

TAGI: Przedszkole AutoSTOP, Autyzm, Nowy Sącz.